Кодекс випускника Тилігульського аграрного фахового коледжу


Шановні випускники Тилігульського аграрного фахового коледжу!

КОЖЕН з Вас має своє місце в житті, пише зовсім іншу сторінку своєї книги. Та як би не склалась ваша доля, Тилігульський аграрний фаховий коледж назавжди буде частиною вашого життя, а люди, з якими ви разом навчалися - вашою Студентською сім'єю.

Не забувай про найдорожчих! Бо ви об'єднані непереможною силою Студентського братства, любов'ю до істини, вірою в правду. Попереду на Вас чекатимуть різні випробування, гострі запитання, нелегкі рішення, і люди, небайдужі до Вас - ваші побратими, будуть поруч. Цінуйте Студентську дружбу. Пишайся тим, що був студентом Тилігульського аграрного фахового коледжу. Гордіться викладачами, які з натхненням передали Вам свої знання, свій досвід і завжди з радістю йшли назустріч. Творіть добро !!!


Збережіть всі це, незважаючи ні на що!


КОДЕКС випускника Тилігульського аграрного фахового коледжу


Ми - випускники різних спеціальностей, вихованці різніх часів, представники різніх поколінь. Але щастя бути поруч з Коледжем і всебічно допомагати йому своїми знаннями, уміннями, своєю щирістю й чесністю.

Ми - продовження один одного, тому ми - вічні, бо вічним є наш коледж.

Адже успіхи випускників - це успіхи коледжу, його честь, гордість і слава!

Успіхи коледжу - запорука досягнень і благополуччя випускників, студентів, співробітників та викладачів!


Випускник коледжу знає про високий статус свого навчального закладу і з честю та достоїнством несе звання випускника Тилігульського аграрного фахового коледжу.

Випускники коледжу - навіки єдина батьківщина, а коледж - рідний дім для людей, что назавжди залишаються членами Асоціації випускників коледжу.

Тилігульський аграрний фаховий коледж - це територія освіти, культури і кожен випускник є продовжувачем ідей просвітництва.

Випускники пишаються тим, що закінчили Тилігульський аграрний фаховий коледж.

Вихованці коледжу пам'ятають і поважають своїх наставників, однокурсників і друзів, з якими навчались.

Випускники завжди допомагають коледжу, своїм молодшим колегам, які потребують всебічної підтримки.

Вихованці коледжу завжди поважають один одного і ніколи не зраджують студентській дружбі, честі бути і залишатися випускником Тилігульського аграрного фахового коледжу.

Кожен випускник вихований на вічних цінностях, береже и примножує інтелектуальне багатство коледжу.

Випускники ніколи не завдадуть шкоди інтересам коледжу, його репутації.

Випускники підтримують зв'язок з Коледжем усе своє життя й сприяють зміцненню престижу Alma Mater в Україні та за кордоном, своєю активною виробничою, творчою та громадською діяльністю.

Коледж зацікавлений у налагодженні ділових відносин зі своїми випускниками з метою розвитку і удосконалення системи освіти в цілому і окремих її аспектів.

Вихованець коледжу - гідний громадянин своєї Батьківщини, готовий все життя присвятити розвитку й зміцненню потенціалу України заради прийдешніх поколінь.


Асоціація випускників, викладачів та друзів - громадська організація, засновується у 2016 году випускниками та викладач коледжу, Які прагнуть помочь коледжу реалізуваті навчальні, виробничі, культурно - освітні програми, Зберегти Кращі традиції коледжу и Започаткувати Нові.


Асоціація випускників, викладачів и друзів Тилігульського аграрного фахового коледжу - це об'єднання людей різних поколінь, професій і світоглядів, що назавжди залишаються вірними традиціям Студентського братства, є носіями високих інтелектуальних і моральних стандартів, закладених найстарішою аграрною школою країни. Головного метою Асоціації є об'єднання навколо коледжу однодумців - людей, які хочуть і можуть сприяти повноцінному і всебічному розвитку коледжу, підтримувати заслужених працівників коледжу виробництва і освіти, а також обдарованих студентів і молодих фахівців.


Асоціація випускників, викладачів та друзів Тилігульського аграрного фахового коледжу завжди оберігатиме і примножуватиме вічні духовні цінності, які повинні бути орієнтиром для майбутніх поколінь, підвищуватиме престиж навчального закладу. Громадська організація, яка працює на благо коледжу, символ професіоналізму, моральності і освіченості.


Запрошуємо до співпраці всіх, хто готовий взяти участь в діяльності Асоціації заради майбутніх перемог і успіхів Тилігульського аграрного фахового коледжу.