Готуйся до ЗНО

АВТОСТОПОМ ПО БІОЛОГІЇ

  • Безкоштовний курс
  •    Середній рівень
  • 5 модулів по півтора тижні
Матеріали онлайн-курсу доступні на сайті 24/7 з моменту їх відкриття. Навчатися можна в будь-який зручний для вас час.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КУРС

EdEra та «Освіторія» створили онлайн-курс «Автостопом по біології». Він допоможе підготуватися до ЗНО, а також доведе, що наука – це дійсно цікаво та навіть весело!
Автори курсу, Влад та Аня, допоможуть розібратися у найскладніших темах ЗНО. Це, зокрема, цитологія і основи молекулярної біології, генетика, ботаніка і фізіологія людини.
На вас чекають живі приклади, зрозумілі візуалізації, конспекти до кожної теми та тестові запитання, побудовані на реальних завданнях ЗНО.

Перейти до курсу на EdEra


ПРОГРАМА КУРСУ

Щоб побачити відповідь, натисніть на "+"
  • Модуль 1. Ознаки живого
  • Модуль 2. Клітина
  • Модуль 3. Генетика та розмноження
  • Модуль 4. Ботаніка
  • Модуль 5. Фізіологія людини

ЩО НА ВАС ЧЕКАЄ?


Навчальні відео до 10 хвилин
Щоб матеріал сприймався краще, ми підібрали місця для зйомок, що відповідають темі кожної лекції, а також створили яскраві візуалізації.

Словник термінів після кожного відео
Під кожним відео ви знайдете словник термінів, згаданих у цьому відео. А в кінці кожної теми – конспект.

Форум
На форумі ви зможете спілкуватися з іншими слухачами курсу, а також ставити запитання авторам курсу та адміністрації.

Тести-тести-тести
Після кожного відео, а також в кінці теми, ви знайдете тести формату ЗНО з поясненнями до них для кращої підготовки до іспиту.

Перейти до курсу на EdEra


АВТОРИ КУРСУ


Владислав Дембровський
Бакалавр біології – Навчально-науковий Центр «Інститут біології і медицини» КНУ ім.Т.Шевченка, кафедра анатомії і фізіології. Стипендіат програми Еразмус+. Переможець студентського всеукраїнського Біологічного Турніру «Крокус». Учасник літньої школи по біоінформатиці «NGSchooll 2017», Варшава, Польща. Спікер міжнародної конференції «Integrative Biology and Medicine», 2017, Київ, Україна.


Анна Ляшенко
Бакалавр біології – Навчально-науковий Центр «Інститут біології і медицини» КНУ ім.Т.Шевченка, кафедра анатомії і фізіології. Практикант в Інституті органічної та біохімії в Празі, Чехія. Автор матеріалів онлайн-курсу EdEra «Біологія: Рослини, гриби, лишайники». Член RnD-команди EdEra.