![](https://static.tildacdn.com/tild6463-3438-4865-a365-313030613761/0001.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6361-3261-4235-b137-653337623731/0002.jpg)
23 березня 2022 р. методичне об'єднання викладачів хімії, біології та екології Львівської області проводить ХV обласну науково-пошукову ко
нференцію студентів закладів фахової передвищої освіти «Світ навколо нас». яка буде проведена у приміщенні ТзОВ Львівський медичний фаховий коледж «Монада» за адресою: м. Львів, вул. Патона, 32. Початок об 11.00
У зв’язку з запровадженням обмежувальних протиепідеміологічних заходів та з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID–19, спричиненої коронавірусом SARS–CoV–2, конференція буде проводитись в онлайн-режимі.
Студенти - учасники конференції будуть нагороджені грамотами (дипломами).
Викладачі – керівники наукових (дослідницьких, пошукових) робіт одержать сертифікат учасника (6 год. - 0.2 кредиту) за підписом голови Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Львівської області.
Контакти:
Телюк Вікторія Іванівна – голова методичного об'єднання викладачів хімії, біології та екології Львівської обл.(тел. 0671562009)
Боруцька Юлія Зіновіївна – координатор проведення конференції (тел.0979478607).
Участь безкоштовна !!!