Оголошення

Обласний проєкт з підготовки до ЗНО.

До уваги випускників закладів загальної середньої та професійної освіти Одещини! У мене для вас гарна новина! З 8 лютого, після узгодження всіх технічних моментів, стартує обласний проєкт з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Цьогоріч, порадившись з колегами (щойно провів засідання ініціативної групи з організації підготовки здобувачів освіти Одещини до ЗНО-2022), вирішили розширити перелік предметів. Так само залишається математика. Додається українська мова, історія, фізика і біологія.

Кращі викладачі вишів м.Одеса (ОНУ ім.Мечникова, ПНПУ ім.К.Д.Ушинського, ОНТУ (ОНАХТ), ОДЕКУ та КЗ «Рішельєвський науковий ліцей) викладатимуть онлайн-уроки на каналі дистанційної освіти КЗ «Рішельєвський науковий ліцей».

Чому онлайн-формат? На сьогоднішній день - це найзручніший інструментарій для одночасного охоплення одразу всієї аудиторії бажаючих займатися посиленою підготовкою.


Розклад занять, посилання та вся додаткова інформація буде трохи згодом на моїй особистій сторінці, офіційному сайті та сторінці Департаменту освіти і науки ОДА. Репости вітаються.

Прошу керівників органів управління освітою, вчителів і батьків донести цю важливу інформацію майбутнім абітурієнтам та допомогти їм у найвідповідальнішому етапі в їхньому житті.