До уваги випускників закладів загальної середньої та професійної освіти Одещини! У мене для вас гарна новина! З 8 лютого, після узгодження всіх технічних моментів, стартує обласний проєкт з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
Цьогоріч, порадившись з колегами (щойно провів засідання ініціативної групи з організації підготовки здобувачів освіти Одещини до ЗНО-2022), вирішили розширити перелік предметів. Так само залишається математика. Додається українська мова, історія, фізика і біологія.
![](https://static.tildacdn.com/tild3730-6339-4432-b731-653563376237/_1.jpg)
Кращі викладачі вишів м.Одеса (ОНУ ім.Мечникова, ПНПУ ім.К.Д.Ушинського, ОНТУ (ОНАХТ), ОДЕКУ та КЗ «Рішельєвський науковий ліцей) викладатимуть онлайн-уроки на каналі дистанційної освіти КЗ «Рішельєвський науковий ліцей».
Чому онлайн-формат? На сьогоднішній день - це найзручніший інструментарій для одночасного охоплення одразу всієї аудиторії бажаючих займатися посиленою підготовкою.
![](https://static.tildacdn.com/tild6431-3561-4634-a538-663138373334/_2.jpg)
Розклад занять, посилання та вся додаткова інформація буде трохи згодом на моїй особистій сторінці, офіційному сайті та сторінці Департаменту освіти і науки ОДА. Репости вітаються.
Прошу керівників органів управління освітою, вчителів і батьків донести цю важливу інформацію майбутнім абітурієнтам та допомогти їм у найвідповідальнішому етапі в їхньому житті.